• Temmuz 16, 2023

E.C.A. Isı Pompası, Doğanın Enerjisini Evinize Getiriyor

E.C.A. Isı Pompası, Doğanın Enerjisini Evinize Getiriyor

İklimlendirme sektörünün güçlü markalarından E.C.A., ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını tek bir sistemle karşılayan monoblok ısı pompasını pazara sundu.

 

Çözüm odaklı çalışmaları ile iklimlendirme sektörünün öncü markalarından E.C.A., dönüşen yeni dünyayı çevre dostu teknolojili monoblok ısı pompaları ile desteklemeye devam ediyor. E.C.A., Paris İklim Anlaşması sebebiyle başlayan yenilebilir enerji kaynaklarına yönelen ilginin artması ile ısı pompasına olan talep arasındaki pozitif korelasyona ışık tutuyor. Isı pompası pazarına dahil olan E.C.A., pazarın olumlu tepki verdiğini belirtirken gelecek yıllarda pazar payını kademeli olarak artıracağının da altını çiziyor.

 

Konforlu, tasarruflu ve çevreci

Doğadan aldığı ısı enerjisini kullanarak yaşam alanlarındaki ısıtma ve soğutma ihtiyacını tek bir sistemle karşılayan E.C.A. Monoblok Isı Pompası, A+++ verimlilikte çalışmasının yanı sıra sıcak su imkanı ile kış mevsiminde de konfor sağlıyor. E.C.A. Monoblok Isı Pompası, ihtiyaç duyduğu enerjiyi fosil yakıtlar yerine doğadan elde ederek atık gaz salınımını engelliyor ve çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor. Yüksek enerji verimlilik değerleriyle de tasarruf sağlıyor.

 

Düşük maliyetle geniş kullanım alanı

E.C.A. Monoblok Isı Pompası, geniş kapasite aralığı sayesinde iş yerleri, müstakil evler, restoranlar ve apartman daireleri gibi birçok alanda kullanılabiliyor. Geniş kullanım alanına sahip olan E.C.A. Monoblok Isı Pompası, yüksek enerji verimi, kolay kurulumu ve ilk yatırım maliyetinin düşük olması ile öne çıkıyor. Fan coil, radyatör, havuz suyu ısıtma, yerden ısıtma, boyler destekli kullanım ile sıcak su imkanının sağlaması sebebiyle geniş kapsamlı çözüm sunan bir ürün haline geliyor. Sessiz veya turbo modu ile çalışan E.C.A. Monoblok Isı Pompası’nın kumandası ile haftalık programlama yapılarak yaşam alanlarının sıcaklık değeri kolaylıkla ayarlanabiliyor.

Diğer Haberler

E.C.A., Bursa ve Mersin Bayilerine Seminer Düzenledi

E.C.A., Bursa ve Mersin Bayilerine Seminer Düzenledi

Geniş ürün gamı ve güçlü bayi yapısıyla E.C.A., Bursa ve Mersin’de ısıtma ve soğutma alanındaki bayilerine…
E.C.A. duvar tipi split klimalar ile yaşam alanlarınız daha konforlu

E.C.A. duvar tipi split klimalar ile yaşam alanlarınız daha konforlu

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markası E.C.A., duvar tipi split klimalar ile konfor ve sağlıklı çözümü bir…
Emar A.Ş. Yetkili Servisleri için Soğutma ve İklimlendirme Eğitimleri’ne Devam Ediyor

Emar A.Ş. Yetkili Servisleri için Soğutma ve İklimlendirme Eğitimleri’ne Devam Ediyor

Elginkan Topluluğu çatısı altında yetkili servis ağıyla satış sonrası müşteri hizmeti veren Emar A.Ş.’nin İş Geliştirme ve…