• Eylül 29, 2022

Frigoduman, Sektörün İhtiyaçlarına Çözüm Bulmaya Devam Ediyor

Frigoduman, Sektörün İhtiyaçlarına Çözüm Bulmaya Devam Ediyor

Endüstriyel soğutma sektörünün öncü firmalarından Frigoduman Soğutma, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği ürün ve hizmetlerle sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

Gaz dolum tesisindeki dolum kapasitesini her geçen gün artırıyor

Tek kullanımlık tüplerin ithalatının yasaklanmasıyla birlikte12 litrelik doldurulabilir tüplerde soğutucu akışkan tedariği sağlayan şirket, 2021 yılının son çeyreğinde faaliyete geçen gaz dolum tesisi yatırımı ile birlikte tekrar depozitolu tüplere dolum yapıyor.

Gaz dolum tesisindeki dolum kapasitesi ve hacmini her geçen gün artıran Frigoduman Soğutma, artık ürün portföyüne; 60 litre, 1 ton ve dökme seçenekleri de ekledi. Şirket aynı zamanda sektörden gelecek yeni taleplere ve ihtiyaçlara da çözüm bulmayı hedefliyor.

Tecrübeli ve F-Gaz yönetmeliği uyarınca yetkilendirilmiş personelleri ile soğutucu gaz sektöründe yeni ve katma değerli ürün ve hizmetler geliştirmek de şirketin hedefleri arasında yer alıyor.  

Ekosistemi koruyor

Soğutucu akışkanların çevreye zararını minimuma çekip, ürün kalitesini ise artıran şirket, ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanı sıra ekosistemi de koruyor.

Frigoduman,  2023 yılı içerisinde sektöre lanse etmeyi planladığı yeni ürün grupları ve markalarla da “sektörün ihtiyacını, hak ettiği kalite standartlarında sağlama” yönünde ki kararlılığını sürdürüyor.

Diğer Haberler

Frigoduman, Danfoss güvencesiyle ürün gamını genişletti

Frigoduman, Danfoss güvencesiyle ürün gamını genişletti

Danfoss’un soğutma sistemleri alanında en büyük iş ortaklarından biri olan Frigoduman, her çeşit ve model ürünün…
Frigoduman, ISK-Sodex de 50. Yılını Kutladı

Frigoduman, ISK-Sodex de 50. Yılını Kutladı

Frigoduman, soğutma sektördeki 50’nci yılını, 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ISK-Sodex Fuarı’ndaki…
Frigoduman ve Eckerle’den İş Birliği

Frigoduman ve Eckerle’den İş Birliği

Bu yıl sektörde 50. yılını kutlayan Frigoduman, yeni bir iş birliğine imza attı. Almanya’nın öncü hidrolik…