• Temmuz 17, 2023

Geniş Alanlara: COPA Salon Tipi Klima

Geniş Alanlara: COPA Salon Tipi Klima

Üstün teknolojiye sahip ve yüksek enerji tasarruflu ürünleriyle hizmet eden COPA, klima ailesini genişletmeye devam ediyor. COPA’nın bütçe dostu ve yüksek verimli R32 soğutucu akışkana sahip yeni nesil inverter kliması ‘Salon Tipi Klima 48’, hızlı ısıtma ve soğutma özelliğiyle öne çıkıyor. Sınıfının en üstün özelliklerini bir araya getiren COPA Salon Tipi Klima 48, enerji verimliliği, çevre dostu teknolojileri ve yüksek performansı ile dikkat çekiyor.

 

Her geçen gün ürün portföyünü genişletmeye devam eden COPA, yaz sezonuna klima ailesini genişleterek başlıyor. COPA’nın yeni nesil inverter salon tipi kliması, daha geniş alanlar için dikkat çekici bir soğutma ve ısıtma çözümüyle öne çıkıyor. ‘COPA Salon Tipi Klima 48’, güçlü ısıtma ve soğutma özellikleri sayesinde ortamı ısıtmak için sadece 1 dakikada, soğutmak için ise sadece 30 saniyede etkili oluyor. Böylelikle kullanıcılar uzun beklemelerle vedalaşarak iklimlendirme konforunun tadını çıkarıyor.

4 yöne hava yönlendirme sistemiyle odanın her köşesine eşit şekilde hava dağılımı sağlayan ’COPA Salon Tipi Klima 48‘, 10 derece sıcaklığın altında bile yüksek verimli çalışırken, güçlü turbo kompresörü sayesinde istenilen sıcaklık seviyesine hızla ulaşıyor. Yeni nesil özellikleriyle dikkat çeken ‘COPA Salon Tipi Klima 48‘, A++ enerji sınıfı soğutma performansıyla, düşük enerji sarfiyatına sahip. Bu sayede çevreyi korurken enerji maliyetlerini de düşürüyor.

LED ekranıyla estetik ve şık bir görünüm sunan ’COPA Salon Tipi Klima 48‘, sessiz çalışmasıyla da rahat bir kullanım sağlıyor. Güçlü hava çıkışı ise konferans salonları, açık ofisler gibi geniş mekanlarda bile etkili bir iklimlendirme deneyimi sunuyor. Ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği konusunda tam güvence veren COPA, yeni ’Salon Tipi Klima 48’ modeli ile müşterilerine 3 yıl garanti imkanı sunuyor.

Diğer Haberler

COPA Eomix ve Eomix Plus Kombiler ile Konforunuzu 5 Yıl Garantileyin!

COPA Eomix ve Eomix Plus Kombiler ile Konforunuzu 5 Yıl Garantileyin!

COPA Isı Sistemleri, ilk çalıştırma işlemi 31 Ekim 2024 tarihine kadar yapılan Eomix ve Eomix Plus kombileri…
COPA inverter salon tipi klimalar ile ısıtma ve soğutmanın maliyeti artık daha düşük

COPA inverter salon tipi klimalar ile ısıtma ve soğutmanın maliyeti artık daha düşük

COPA SALON TİPİ 48 KLİMA İLE GENİŞ ALANLARI 1 DAKİKADA ISITIP 30 SANİYEDE SOĞUTMAK MÜMKÜN!  …
COPA, Yeni Ürünleriyle  MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

COPA, Yeni Ürünleriyle MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

Her geçen gün ürün gamını genişleten COPA Isı Sistemleri; yepyeni ürünlerini sergilemek üzere 12 – 15…