• Eylül 11, 2023

Gökçe Brülör’ün Malatya’da ki yeni fabrikası faaliyete geçti

Gökçe Brülör’ün Malatya’da ki yeni fabrikası faaliyete geçti

60 yılı aşkın bir süredir ısıtma sektörüne öncülük eden Gökçe Brülör’ün modern ve teknolojik altyapıyla donatılan yeni fabrikası faaliyete geçti. Müşterilerinin ürün tedariği ve termin konularında herhangi bir sorun yaşamaması için üretim hacmini artırmayı planlayan şirket, yüzde 20 bandında olan ihracat hacmini de 2023 yılı sonunda yüzde 50 seviyelerine çıkarmayı hedefliyor.

 

İleri teknoloji brülör çözümleriyle yerli üretimin gücünü dünyayla buluşturan Gökçe Brülör, sürdürülebilir bir şekilde büyümesine devam ediyor. Depremin yaralarını üreterek sarmaya çalışan Gökçe Brülör, Malatya’da modern ve teknolojik altyapıyla donatılan yeni fabrikasında üretim hacmini artırma hedefiyle çalışıyor.

 

Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İlhan, şirketin Malatya’da faaliyete geçen yeni fabrikasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu: “Yaşadığımız deprem felaketlerinin ardından ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Gökçe Brülör olarak, ilk günden itibaren bölgede yardım çalışmaları yürüttük. Aynı zamanda çalışanlarımız için gerekli tedbirleri alarak, yarınlarımız için çalışmaya ve üretmeye devam ettik. Hatta bu süreçte yeni fabrika ve teknoloji yatırımlarımıza da aralıksız devam ettik. Malatya’de birinci OSB’de kurduğumuz, modern ve teknolojik yeni fabrikamız yılın ikinci yarısında faaliyete geçti. 3 bin metrekare kapalı alana sahip fabrikamızda ürettiğimiz ileri teknoloji brülörler çözümlerimizi, dünyaya ihraç etmeyi hedefliyoruz.

 

“Odak noktamız sürdürülebilirlik”

Gökçe Brülör olarak, geliştirdiğimiz çevreci brülör teknolojilerimizin yanı sıra hayata geçirdiğimiz yatırımlarla da çevreci bir yaklaşım benimsedik. Bu nedenle fabrikayı kurgularken de ana odak noktamız sürdürülebilirlik oldu. Sürdürülebilir üretim anlayışı ve çevreci brülör teknolojilerimiz ile faaliyetlerimizden kaynaklı karbon emisyonlarını düşürmek birincil önceliğimiz oldu” dedi.

 

Üretim kapasitesini artırmayı hedefliyor

Gökçe Brülör, yeni fabrika yatırımı ile üretim kapasitesini de artırmayı hedefliyor. İç ve dış ticarette kalitesinden ödün vermeden müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen Gökçe Brülör, artan üretim kapasitesi ile birlikte ihracatını da yıl sonuna kadar yüzde 20 seviyelerinden yüzde 50 seviyelerine çıkarmayı hedefliyor.

Gökçe Brülör, aynı zamanda Malatya’da ki “yakma teknolojileri üssü” yatırımına da hız kesmeden devam ediyor.

Diğer Haberler

Modern Seralar, Gökçe Brülör’ü Tercih Ediyor

Modern Seralar, Gökçe Brülör’ü Tercih Ediyor

Isıtma sektörünün öncü firması Gökçe Brülör, 1964 yılından bu yana yüksek verimli ürünleri ve müşteri odaklı…
GÖKÇE BRÜLÖR: 60 Yıllık Geleneğin Ardında ‘Yenilikçi Bir Gelecek’ Hedefliyor

GÖKÇE BRÜLÖR: 60 Yıllık Geleneğin Ardında ‘Yenilikçi Bir Gelecek’ Hedefliyor

Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan, Han Enerji firmasının 2022 yılının başında Gökçe Brülör’ü…
Gökçe Brülör, ‘ISK SODEX İstanbul’ ve ‘Boilers and Burners Rusya’ Fuarlarına Hazır!

Gökçe Brülör, ‘ISK SODEX İstanbul’ ve ‘Boilers and Burners Rusya’ Fuarlarına Hazır!

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Gökçe Brülör, 25 – 28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de düzenlenecek ISK-Sodex Fuarı’nda yenilikçi…