• Mayıs 9, 2024

Hem internete bağlanabilir hem de sessiz! Bosch Home Comfort’un en yeni kombisi: Condens 2200i W

Hem internete bağlanabilir hem de sessiz! Bosch Home Comfort’un en yeni kombisi: Condens 2200i W

Bosch Home Comfort Group, A enerji sınıfına sahip ve internete bağlanma özelliğiyle fark yaratan yeni yoğuşmalı kombisi Condens 2200i W’yi pazara sundu.

 

Bosch teknolojisinin en yeni ürünü olan Condens 2200i W tam yoğuşmalı kombi, 1:5’lik geniş modülasyon aralığı sağlıyor. Modülasyonlu brülörü sayesinde kendisini maksimum gücünün ortalama olarak yüzde 20’si ve yüzde 100’ü arasında bir ısı aralığına ayarlayarak, ortam sıcaklığına göre performansını artırıp azaltıyor. Böylece enerji verimliliğini artırarak yakıt israfından kaçınıyor, aile bütçelerini rahatlatıyor. 25 kW’a kadar çıkabilen sıcak kullanım suyu kapasitesiyle de her zaman sıcak su ihtiyacını karşılamaya hazır konumda bekliyor.

 

A enerji sınıfından

Yeni Condens 2200i W tam yoğuşmalı kombi, ErP yönetmeliğine göre 24 kW ısıtma kapasitesine sahip, ısıtma verimliliği ise yüzde 94. A sınıfı son teknoloji ürünü yoğuşmalı kombi, modülasyonlu ve dış sıcaklıkla bağlantılı olarak çalışan bir oda termostatıyla kullanıldığında toplam sistem verimliliği ortalama yüzde 98’e kadar çıkabiliyor.

 

Kullanıcı dostu ve kolay kullanım

Sadece 7 tuş içeren yeni nesil kullanıcı dostu arayüzü ve LCD ekranıyla kullanımı oldukça kolay olan yeni kombi, şık ve ergonomik tasarımıyla evin istenen köşesine, yer sıkıntısı yaratmayacak şekilde kolaylıkla kurulabiliyor. Küçük boyutlara sahip kombinin ön kısmından tüm iç bileşenlere kolaylıkla erişim sağlanabiliyor ve böylece kurulum ve bakım gibi işlemler çok daha kolaylaşıyor. Kullanıcılara pratiklik sağlayan tasarım, kurulum ve bakım sırasında hem zamandan hem de paradan tasarruf etme olanağı veriyor.

 

İnternete bağlanmak çok kolay!

Opsiyonel aksesuar olarak sunulan K30 internet modülü ve kablosuz oda kumandası CW400 kullanımı ile HomeCom Easy uygulamasına, K20 internet modülü ve Bosch EasyControl akıllı oda kumandası ile Bosch EasyControl uygulamasına bağlanma imkanı sağlıyor. Bu sayede ısıtma sistemi akıllı cihazdan uzaktan kontrol edilebiliyor. Ayrıca K10 KEY modülünün içinde olduğu KCR110RF kumanda setiyle kullanıldığında kablosuz modülasyonlu kumanda imkânı sağlıyor.

 

Çok sessiz çalışıyor

Yalıtımı sayesinde neredeyse hiç ses çıkarmayan Yeni Condens 2200i W tam yoğuşmalı kombi, üstün teknik özelliklerini, 46 db (A) ses gücü seviyesiyle taçlandırıyor.

Diğer Haberler

‘Soğutur ve ısıtır like a Bosch’ reklam filmi yayında

‘Soğutur ve ısıtır like a Bosch’ reklam filmi yayında

Bosch Home Comfort’un, global #LikeABosch reklam kampanyası kapsamında hazırladığı yeni klima imaj reklam filmi yayına girdi.…
Bosch Home Comfort Group iklimlendirme sektöründe ihracat şampiyonu

Bosch Home Comfort Group iklimlendirme sektöründe ihracat şampiyonu

İklimlendirme sektöründe yüksek teknolojili, inovatif ve kaliteli ürünler geliştiren Bosch Home Comfort Group, dünyanın dört bir…
Bosch Home Comfort Group’tan Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Zirvesi’ne destek

Bosch Home Comfort Group’tan Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Zirvesi’ne destek

Bosch Home Comfort Group, bu yıl ilk kez düzenlenen ve sektör temsilcilerini buluşturan Sürdürülebilir Tesis Yönetimi…