• Nisan 11, 2023

İMBAT, 2023 ISH FRANKFURT FUARI’nda Güçlü Bir Ekip ile Dikkat Çekti

İMBAT, 2023 ISH FRANKFURT FUARI’nda Güçlü Bir Ekip ile Dikkat Çekti

İmbat, 13-17 Mart 2023 tarihlerinde Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleştirilen “ISH 2023 Bina, Enerji, Klima Teknolojileri, Yenilenebilir Enerjiler” fuarına katıldı. 4 yıl sonra yapılan ve özellikle Avrupa pazarı için önemli olan bu fuar mevcut ve potansiyel müşterilerle bir araya gelmek ve yenilikçi ürünleri tanıtmak için İmbat adına güzel bir fırsat oldu.

İmbat’ın Yıllardır katıldığı fuarda, bu sene bir ilk olarak ISH 2023 fuarında ihracat ekibi ile Almanya distribütörünün 5 kişilik güçlü satış ve pazarlama ekibi birlikte yer aldı.

32 yıldır sektörün iklimlendire ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürün tasarımlarına imza atan bir firma olarak, Ar-Ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkan güvenilir ve verimli ürünlerle yurtiçinde ve yurtdışında projelere fayda sunan İmbat, dünya ÜÇLÜ BİR devi rakiplerinin sahası olan Avrupa’ya da ürün satabilen nadir Türk iklimlendirme şirketlerinden biridir ve satışlarının yarısından fazlasını, Almanya, Avusturya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Rusya, İngiltere, İsviçre gibi önemli pazarlara gerçekleştirmektedir.

İmbat, ISH 2023 fuarındaki standında f-gaz regülasyonuna uygun R-32 soğutucu akışkanlı, lot21 uyumlu yüksek verimli, ürünlerini ve ürünlerinin üstünlüklerini sergiledi.

İmbat’ın fuarda sergilediği ürünlerinden biri EC plug fanlı, invertör kompresörlü, termodinamik ısı geri kazanımlı ve gelişmiş yazılımı ile bir çok üstünlükleri üzerinde barındıran rooftop klima cihazı idi. Veri merkezi soğutmasına yönelik sergilediği ürünleri ise hassas klima ve inrow klimalar idi. Sergilediği yeni seri hassas klima cihazı, sıcak gaz ile nem alma fonksiyonu ve ısı geri kazanım özelliği ile hem yüksek verim hem enerji geri kazanımı yönleri ile büyük ilgi gördü.

Fuarda 70 yıllık geçmişi olan Köln, Berlin, Münih ve Chemnitz olmak üzere 4 bölgede güçlü satış ve satış sonrası servis organizasyonuna sahip Almanya’nın güçlü firmalarından olan Almanya distribütörü ile birlikte mevcut ve potansiyel müşterilerini ağırlamanın avantajlarını görüyor.

ISH 2023 Fuarının gerek Avrupa vize prosedürlerinin sıkılığı gerekse son döneme dair siyasi gelişmelere dayalı fuar ziyaretçi profilinin ağırlıklı Almanya ‘dan olması öngörüsüyle Alman distribütörünün güçlü satış ve pazarlama ekibi ile yer alması ise oldukça isabetli oldu.

Diğer Haberler

İmbat, MCE Milano Fuarı’nda Sanat ve Mühendisliği Buluşturdu

İmbat, MCE Milano Fuarı’nda Sanat ve Mühendisliği Buluşturdu

Türkiye’nin lider iklimlendirme ve soğutma uzmanı İmbat, MCE Milano Fuarı’nda sanat ile mühendisliği birleştiren bir yaklaşımla…
İmbat, Tekstil Endüstrisinde Hassas Kontrollü Klima Cihazlarıyla Büyümeye Devam Ediyor

İmbat, Tekstil Endüstrisinde Hassas Kontrollü Klima Cihazlarıyla Büyümeye Devam Ediyor

İklimlendirme çözümleriyle Türkiye’nin öncü şirketi İmbat, tekstil sektöründe dikkat çekici başarılara imza atmaya devam ediyor.  …
İMBAT yenilikleri ile Endüstride

İMBAT yenilikleri ile Endüstride

İMBAT, 1991 yılından bu yana iklimlendirme sektöründe hizmet vermektedir. Sektörünün ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürün tasarımlarına imza…