• Ağustos 14, 2023

İMBAT A.Ş.’de üst düzey atama

İMBAT A.Ş.’de üst düzey atama

İmbat, sektörün ihtiyaçlarına yönelik güvenilir, yenilikçi ve verimli ürünler üreten bir Türk markası olma kimliğini sürdürüyor.

 

Sektörün faal olan 12 ar-ge merkezinden biri olarak değerli projeler üreten firma, tasarım ve üretim gücünü, kadrosundaki çalışanların bilgi ve deneyimimizden alıyor ve tasarladığı ürünleri hem Türkiye’ye hem de dünyaya sunuyor. Hem iç pazarda global markaların yanında güçlü bir oyuncu olan hem de son yıllarda ihracatındaki artışla başarısını arttıran İmbat, en fazla yatırımı insan kaynağına yapmaya devam ediyor.

İmbat’ın, insan kaynağına verdiği önem çerçevesinde bir atama gerçekleşti.

Arel Arsoy, sektörümüzün 32 yıllık deneyimli saygın firması olan İMBAT A.Ş ‘nin hedef ve stratejileri kapsamında İMBAT A.Ş Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak.

Arel Arsoy görevi kapsamında Ar-Ge Merkezi, Üretim, Tedarik zinciri yönetimi, Üretim planlama, Satış sonrası hizmetler departmanlarının operasyon ve ticari fonksiyonlarının yanı sıra uluslararası platformlarda firma temsilcisi, üretim iş birliklerinin yönetilmesi ve sürdürülebilir teknoloji ve üretim geliştirme politikalarından sorumlu olacaktır.

Arel Arsoy lisans eğitimini Urmia University, yüksek lisans eğitimini ise Gazi üniversitesinden Makina Mühendisliği alanında, ikinci master eğitimini Hacettepe üniversitesinde İşletme-Finansal Yönetim alanında derece ile tamamlamıştır.

Çeşitli yöneticilik ve teknik pozisyonlarda olan 14 yıllık deneyimini kullanarak Avrupa’da Eurovent Rooftop Ürün Grubunun başkan vekili ve ülkemizde İSKİD Eurovent AHU Ayna komisyonunun başkanlığı görevlerini sürdürerek sektörümüze katkı sunmaktadır.

Arel Arsoy’ a yeni görevinde İmbat’ın, sektörün ihtiyaçlarına yönelik güvenilir, yenilikçi ve verimli ürünler üreten bir Türk markası olma çabalarına vereceği katkılarda başarılar dileriz.

Diğer Haberler

Jade Tekstil, Mısır’ın Kavurucu Sıcaklarına İmbat ile Çözüm Buluyor

Jade Tekstil, Mısır’ın Kavurucu Sıcaklarına İmbat ile Çözüm Buluyor

Dünya’da 50’den fazla ülkede tercih edilerek dünyanın önemli iklimlendirme çözümleri üreticilerinden biri haline gelen İmbat, Yeşim…
İmbat, Gürcistan’ın Tarihi Devlet Tiyatrosu’na Yenilikçi Çözümler Sağlıyor

İmbat, Gürcistan’ın Tarihi Devlet Tiyatrosu’na Yenilikçi Çözümler Sağlıyor

Çoğunluğu Avrupa’ya olmak üzere 50’den fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin dünyadaki iklimlendirme temsilcisi İmbat, Gürcistan’ın kültürel…
İstanbul Harbiye Askeri Müzesi, İmbat’ın Hassas İklimlendirme Çözümlerini Tercih Ediyor

İstanbul Harbiye Askeri Müzesi, İmbat’ın Hassas İklimlendirme Çözümlerini Tercih Ediyor

İmbat, Türkiye’nin iklimlendirme sektörü öncü firmalarından biri olarak, güçlü iş birlikleri ve yenilikçi çözümleriyle dikkat çekmeye…