• Ağustos 14, 2023

Termo Teknik’ten Talebe Göre Renkli Panel Radyatör Üretimi

Termo Teknik’ten Talebe Göre Renkli Panel Radyatör Üretimi

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan fabrikasında 2023 yılında devreye alınan yeni toz boya hattı ile kurumsal müşterilerin talebine uygun renkte radyatör üretimine başlandı. Termo Teknik tarafından üretilen radyatörler yaşadığı ortama şıklık katmak ve verimli ısınmak isteyenlere renkli seçenekler sunuyor.

 

Avrupa’nın en büyük ısı sistemleri tedarikçileri arasında yer alan Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan Dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasında, müşteri talebine uygun renkte radyatör üretimine başlandı. İleri teknoloji ve çelik sac kullanılarak üretilen  Silüet Serisi ve Termolux Klasik radyatörler  iç piyasaya sunulmanın yanı sıra 50’yi aşkın ülkeye ihraç ediliyor. Yıllardır ISO 500 listesinde en büyük sanayi şirketleri arasında yer alan Termo Teknik’in 2005 yılından bu yana toplam 9 kez ihracat şampiyonluğu bulunuyor.

 

RENKLİ RADYATÖR

Çorlu’da bulunan fabrikada, 2023 yılında devreye alınan verimlilik ve çevre açısından birçok avantaja sahip olan 750 metrelik yeni toz boya hattı ile radyatörler beyaz ve antrasitin yanı sıra farklı renklerde de üretilebiliyor.

Termo Teknik’in, yüksek mühendislik kalitesi ve üretim yönetimi uzmanlığının göstergesi olarak, her bir kurumsal müşterinin talebine uygun renkte ve sayıda panel radyatör üretimi  mümkün oluyor. Böylece, inşa edilen mekanların mimari özellikleri ve dekorasyonuna daha fazla katkı sunuluyor.

Yıllık kapasitesi 5.5 milyon adet olan tesislerde, gelişmiş altyapı ve çelik sac kullanılarak, yüksek basınca dayanıklı olarak üretilen radyatörler, şık tasarımları, yüksek ısıl verimlilikleri, sağlamlıkları  ve kolay monte edilebilme özellikleri ile öne çıkıyor. Radyatörlerin 10 ile 15 yıl garanti süreleri bulunuyor.

Renkli üretimine başlanan Silüet Serisi ve Termolux Klasik radyatörlerin şu özellikleri bulunuyor:

 

SİLÜET SERİSİ

Tasarımı ile kullanıcıların ince zevkine; sağlamlığı, yüksek ısıl verimliliği ve 15 yıl garantisi ile de bütçesine hitap eden Silüet Serisi radyatörler, talebe bağlı olarak farklı renk ve dekorasyon tarzlarına sahip modelleri ile mekanların şıklığına katkı sunuyor. Mekanların büyüklüğüne uygun boyutları ve tesisata kolay bağlanan yapısı ile dikkat çeken Silüet Serisi yaşadığı ortama renk ve estetik katmak isteyenlerin önde gelen tercihi oluyor.  Silüet Serisi’nin,  MinimaStyle, Vertica ve Latida modelleri bulunuyor.

Minima, düz ve çizgisiz görünümüyle sadelik ve uyumun seçkin örneğini sunuyor. Parlak ön yüzeyi ile kullanıldıkları mekân ile bütünleşen radyatörler, dekorasyonda minimalizmi tercih edenlerin seçeneği oluyor.

Style ve Latida ise yatay çizgili pürüzsüz yüzeyleri ile iç mekanların görünümünü zenginleştirmek isteyenlere farklı ebat ve boyutlarda çok sayıda seçenek sunuyor.

Mekânın yapısı dikey ve çizgili radyatör gerektirdiğinde Vertica, bulunduğu ortama dinamizm katan eşsiz yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Silüet serisi radyatörler taşıdıkları özellikler sayesinde, marka ve tasarım sahibi butik konut projelerin ve kalite tutkunu bireysel kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

 

TERMOLUX KLASİK

Termo Teknik tarafından EN 442 & BS EN ISO 9001 standardında üretilen, kompakt bir görünüme ve yüksek ısıl verime sahip olan Termolux Klasik radyatör 30 yılı aşkın süredir Türk ve dünya tüketicileri tarafından  beğenilerek kullanılıyor. Normal koşullarda 10 bar basınca dayanıklı olarak üretilen radyatörler 13 bar’a kadar basınç testine tabi tutuluyor ve 10 yıl garanti   süresi ile kullanıcılara sunuluyor.

 

GENİŞ SERVİS VE BAYİ AĞI

Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor.

Diğer Haberler

Termo Teknik, Yatırımları ile Kullanıcılara Yeni ve Zengin Seçenekler Sunuyor

Termo Teknik, Yatırımları ile Kullanıcılara Yeni ve Zengin Seçenekler Sunuyor

Çorlu’da bulunan dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasına sürekli yatırım yapan Termo Teknik, 2023 yılında kurumsal…
Termo Teknik, Bayi ve Yetkili Servis Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Termo Teknik, Bayi ve Yetkili Servis Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Termo Teknik, kesintisiz tedarik olanaklarını arttırmak amacıyla Çorlu’da bulunan panel radyatör fabrikasında yatırımlara, son kullanıcı ve…
Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombilerde 5 yıl Garanti Fırsatı

Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombilerde 5 yıl Garanti Fırsatı

Yüksek verimlilik, tasarruf, kompakt boyutlar gibi özelliklere sahip olan Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombilerin ilk…