• Ekim 11, 2023

İMBAT, Aquatherm Taşkent Fuarı’nda Özbekistan iklimlendirme sektörü ile buluştu

İMBAT, Aquatherm Taşkent Fuarı’nda Özbekistan iklimlendirme sektörü ile buluştu

İmbat, 4-6 Ekim 2023’te Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te Uzexpocentre Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Aquatherm Taşkent Fuarı’nda ürünlerini ve yeniliklerini Özbekistan iklimlendirme sektörü ile buluşturdu.

 

Fuardaki standında Hassas Klima cihazı sergileyen İmbat, gelişmekte olan Özbekistan iklimlendirme sektörüne yönelik gerek standında ziyaretçilerine gerekse ziyaretleri ile meslektaşlarına inovatif ürünlerini, ürünlerinin üstünlüklerini anlattı ve yüksek standartları ile büyük ilgi gördü.

Hali hazırda Özbekistan pazarında bir çok prestijli projede İmbat markalı ürünler yer almakta ve markaya aşina yatırımcılarla ilişkiler devam ediyor.

 

Özbekistan‘da İmbat referansları

Özbekistan’ın en güçlü sektörü olan tekstil sektöründe 20 seneden fazladır İmbat marka hassas klima cihazları fabrikaların laboratuvarlarında başarı ile kullanılmaktadır.

 

İmbat Özbekistan tekstil sektörü referanslarından bazıları şöyledir;

Giltex, Absolyut, Asia Textile, Zeromax Inteks Tekstil, Surxon Sıfat Tekstil, JW Wood Decor Production LLC, Paxtakor Sayora Favorası, Sherobod Tekstil, Surhonteks Tekstil, Shomanay Eco, Surhon Amudor, Kantex, Uchkurhan, Khantex Nishan Tekstil, Xatırcı Tekstil, Pesh Tex Tekstil.

Özbekistan’ın en büyük ve ünlü cafe&bakery markası olan SAFİAnın üretim alanlarının iklimlendirilmesi 16 adet İmbat marka doğalgaz ısıtmalı rooftop klima cihazları ile yapılmaktadır.

Taşkent ‘in en büyük retaurantlarından olan Lağman House‘un iklimlendirmesinde İmbat marka doğalgaz ısıtmalı rooftop klima cihazları tercih edilmiştir.

Semerkant COCA COLA Fabrika’sının üretim alanının iklimlendirmesinde İmbat marka rooftop klima cihazları tercih edilmiştir.

30 yılı aşkın deneyimiyle iklimlendirme sektöründe yenilikçi ürün tasarımları ile öncülük yapan İmbat, Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımları aralıksız sürdürmektedir. Faaliyet gösterdiği pazarlarda satış ve satış sonrası hizmetlerde güvenilir hizmet sunan partner ve distribütörleri ile İmbat, ihracat pazarlarındaki ilerlemesini sürdürüyor. CIS bölgesi ülkelerinde 20 yıldır sürdürdüğü ilişkiler ve sunduğu ürünlerle faaliyetlerini kuvvetlendiren İmbat gelişmekte olan Özbekistan pazarında varlığını prestijli projelerle sürdürmeye devam edecek .

Diğer Haberler

Jade Tekstil, Mısır’ın Kavurucu Sıcaklarına İmbat ile Çözüm Buluyor

Jade Tekstil, Mısır’ın Kavurucu Sıcaklarına İmbat ile Çözüm Buluyor

Dünya’da 50’den fazla ülkede tercih edilerek dünyanın önemli iklimlendirme çözümleri üreticilerinden biri haline gelen İmbat, Yeşim…
İmbat, Gürcistan’ın Tarihi Devlet Tiyatrosu’na Yenilikçi Çözümler Sağlıyor

İmbat, Gürcistan’ın Tarihi Devlet Tiyatrosu’na Yenilikçi Çözümler Sağlıyor

Çoğunluğu Avrupa’ya olmak üzere 50’den fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin dünyadaki iklimlendirme temsilcisi İmbat, Gürcistan’ın kültürel…
İstanbul Harbiye Askeri Müzesi, İmbat’ın Hassas İklimlendirme Çözümlerini Tercih Ediyor

İstanbul Harbiye Askeri Müzesi, İmbat’ın Hassas İklimlendirme Çözümlerini Tercih Ediyor

İmbat, Türkiye’nin iklimlendirme sektörü öncü firmalarından biri olarak, güçlü iş birlikleri ve yenilikçi çözümleriyle dikkat çekmeye…