• Ekim 11, 2023

MİMSAN, Yüksek Verimli Isıtma Teknolojileri ile ISK Sodex Fuarı’na Katılıyor

MİMSAN, Yüksek Verimli Isıtma Teknolojileri ile ISK Sodex Fuarı’na Katılıyor

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Mimsan, 25 – 28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan ISK SODEX Fuarı’nda yenilikçi ve yüksek verimli teknolojilerini sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

 

MİMSAN, yenilikçi ve yüksek verimli teknolojileri ile 25 – 28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan ISK Sodex 2023 Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarına katılacak.

Şirket, 6. salonda bulunan B02 numaralı standında; STEAMPACK paket tip buhar kazanı, Göknar serisi pelet kazanları, Premix brülörlü yoğuşmalı yer tipi sıcak su kazanını ve BK serisi katı yakıtlı manuel yüklemeli kat kaloriferlerini sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

 

Sınıfının en çevreci teknolojisi

MİMSAN’ın fuarda yer alacak patentli teknolojisi STEAMPACK paket tip buhar kazanı, EN 12953 standardına uygun olarak, 1.600 kW’a kadar üretiliyor. Doğalgaz ve LPG ile çalışan  buhar kazanı, sıfır emisyon değeriyle sınıfının en çevreci teknolojisi olarak tanımlanıyor. 4-10 bar arası işletme basıncında 500kg/h-5.000kg/h kapasite aralığında üretilen STEAMPACK’da monoblok paket içerisinde; degazör, kondens ve ekonomizörü standart olarak sunuluyor.

Alev – duman borulu, gaz yakıtlı ve kendinden ekonomizörlü olan paket tip buhar kazanı STEAMPACKözel tasarımı sayesinde baca gazından maksimum ısı transferi sağlayıp, kazan çıkış sıcaklığını 150 °C seviyelerinin altına düşürerek, sistem verimini yüzde 95 mertebesinde tutuyor.

Tak-çalıştır mantığı ile dizayn edilen ve şase üzerine monte edilen STEAMPACK, bu özelliği sayesinde kolay taşıma ve kolay kurulum imkânı da sunuyor.

 

Yüksek kapasite seçenekleri

Mimsan’ın sıfıra yakın emisyon değerleri ile bireysel konutlardan endüstriyel tesislere varıncaya kadar çok geniş bir yelpazede kullanıma sunduğu PREMİX brülörlü tam yoğuşmalı yer tipi sıcak su kazanı, yüksek kapasite seçenekleri ve zarif tasarımı ile dikkat çekiyor. 1.600 kW’a kadar üretilen Premix kazan, ISK Sodex Fuarı’nda sergilenecek ürünler arasında yer alıyor.

 

Isıtmada yüzde 95 verim

Mimsan fuarda, Göknar serisi pelet kazan teknolojisini de sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak. Uzun ömürlü, çevreci ve ısıtmada yüksek verim sağlayan pelet kazanlar, 25 kW ve 35 kW kapasite aralığında, iç ve dış mekân alternatifleriyle ve 4 farklı modelde üretiliyor.

Kompakt tasarımı ile kolay kurulum avantajı; manuel veya opsiyonel olarak sunulan otomatik türbülatör temizleme sistemi ve dijital kontrol paneliyle de kullanım kolaylığı ve yüksek konfor sunan Göknar serisi pelet kazanlar, özel tasarlanan brülör sistemi ile ısıtmada yüzde 95’lere varan oranlarda verimlilik sağlıyor.

Avrasya Bölgesi’nin lider HVAC&R Fuarı olan ISK SODEX’te bu yıl birçok inovatif ürün sergileyeceklerini belirten Mimsan Satış ve Pazarlama Direktörü Hacer İlhan Yiğit, “Dünyanın dört bir yanında ki sektör profesyonellerini bir araya getiren ISK-Sodex Fuarı’nda, bireysel konutlardan endüstriyel tesislere varıncaya kadar çok geniş bir yelpazede kullanıma sunduğumuz yüksek verimli ve yenilikçi ısıtma teknolojilerimizin büyük ilgi göreceğine yürekten inanıyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Mimsan, Isıtma Sektörünün İhracat Liderleri Arasında Yerini Aldı

Mimsan, Isıtma Sektörünün İhracat Liderleri Arasında Yerini Aldı

Mimsan, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen 2023 İhracatın Liderleri Ödül Töreni’nde en çok kazan…
Mimsan’ın MGS skoç tip sıcak su kazanı, bütçenizi ve çevreyi koruyor

Mimsan’ın MGS skoç tip sıcak su kazanı, bütçenizi ve çevreyi koruyor

Mimsan, merkezi ısıtma için geliştirdiği ‘MGS serisi üç geçişli sıvı ve gaz yakıtlı çelik sıcak su…
Mobil kazan dairesi: ‘Mimsan MKD serisi’

Mobil kazan dairesi: ‘Mimsan MKD serisi’

Müşteri memnuniyetini tüm süreçlerinin merkezine alan Mimsan, MKD serisi mobil sıcak su kazanları ile şantiyelerde ve…