• Temmuz 20, 2023

İstanbul’da Usta Arama ve Usta Bulma Sorunu Çözüldü

İstanbul’da Usta Arama ve Usta Bulma Sorunu Çözüldü

Üçay Grup’un ev ve ofislerde usta arama sorununa çözüm olarak 2023 yılının Mayıs ayında kurduğu ve İstanbul’un Anadolu yakasında hayata geçirdiği yeni firması Evjet, yoğun talep üzerine tüm İstanbul’da hizmet vermeye başladı.

 ‘Memnuniyet garantili hizmet ve profesyonel ustalarla çözüm’ mottosuyla  2 ay gibi kısa bir sürede İstanbul’un Anadolu yakasında ki çok sayıda ev ve ofiste meydana gelen arızalara; garantili, hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunan Evjet, gelen talebin beklenenden de fazla olduğunu açıkladı.

 

Üçay Grup’un 2 yıl süren AR-GE çalışmaları neticesinde İstanbul’un Anadolu yakasında hayata geçirdiği teknoloji şirketi Evjet, İstanbul’da yaşayan vatandaşların usta arama sorununa; garantili, hızlı, güvenli ve ekonomik çözüm sunarak, kısa zamanda marka değerini artırdı.

 

Tüm İstanbul’a hizmet vermeye başladı

Üçay Grup Ar-Ge Direktörü Volkan Demir, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:  Ev ve ofis gibi yaşam alanlarında meydana gelen; elektrik, sıhhi tesisat, ısıtma arızaları ve montaj hizmetleri dahil 70’e yakın başlıkta Evjet.com üzerinden hizmet veriyoruz. Bu kapsamda insanlara hem zaman tasarrufu ve hem de online ödeme kolaylığı sunuyoruz. Evjet, sunduğu kolaylıklar ve avantajlar ile kısa sürede yoğun talep gördü. Bu talep üzerine Evjet’in hizmet alanını genişleterek, tüm İstanbul’a hizmet vermeye başladık. Usta arama ve usta bulma sorununun tahminimizden fazla olması ve Evjet’in bu denli sahiplenilmesi bizi mutlu etti. Bu anlamda İstanbul halkına teşekkür ederiz” dedi.

 

Android Market ve  Apple Store’da

Evjet AR-GE ekibinin müşteri deneyimi ve memnuniyeti için yoğun tempoyla çalıştıklarını belirten Volkan Demir, Evjet mobil uygulamasının hem AppStore’da hem de Android Market’te yer aldığını ve uygulamanın tüm kullanıcılar tarafından indirilebileceğini söyledi: “Evjet.com üzerinden; su tesisatı sorunları, elektrik arızaları, basit tamirat hizmetleri, montaj çözümleri, deprem hazırlığı, güneş paneli ve elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu gibi birçok alanda sunulan hizmetlere erişim sağlamak ve hizmet satın almak için birkaç saniyede Google ya da Apple hesabı üzerinden üyelik işlemleri tamamlanabiliyor. Ayrıca 444 80 20 numaralı çağrı merkezimiz de 7/24 kullanıcılarımızın yanında.  Kullanıcılarımızın her geçen gün giderek artan ilgisi ile Evjet’i kısa sürede dünyanın farklı ülkelerinde görmek mümkün olacak” dedi.

Diğer Haberler

Doğal Gaz Patlamasını Önlemenin Yöntemleri

Doğal Gaz Patlamasını Önlemenin Yöntemleri

Günümüzde evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan doğal gaz, dikkat edilmediği takdirde can ve mal…
Doğalgaz ile Daha Az Fatura Ödeyerek Isınmak Mümkün

Doğalgaz ile Daha Az Fatura Ödeyerek Isınmak Mümkün

İnsanlar yükselen enerji fiyatları nedeniyle kış aylarında ısınırken daha az fatura ödemenin yollarını arıyor. Çünkü Türkiye’de…
İstanbul Bu Kış Verimli Isınacak

İstanbul Bu Kış Verimli Isınacak

Üçay Grup’un yaşam alanlarındaki usta arama sorununa çözüm sunan şirketi Evjet, ‘kışa hazırlık paketi’ ile bu…