• Temmuz 20, 2023

Doğru Klima Tercihi ile Yüksek Tasarruf

Doğru Klima Tercihi ile Yüksek Tasarruf

Sıcak yaz günlerinin bunaltıcı havasından ya da kış aylarının dondurucu soğuklarından korunmak için en iyi çözüm klima oluyor.

 

Serinlerken ya da ısınırken elektrik faturasını düşünmeden hareket etmek isteyenler için klima tercihi önemli bir rol oynuyor. Sadece ürün veya hizmetleri az kullanarak değil aynı zamanda alınan ürünleri doğru ve verimli kullanarak ta tasarruf etmek mümkün.

Mitsubishi Heavy Industries klimaları birçok yenilikçi ve çevre dostu özelliğiyle kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Trend, Premium, Diamond gibi serileriyle farklı ihtiyaçlara çözüm sunan Form MHI Klima Sistemleri, R32 gazı kullanarak da doğaya saygılı bir duruş sergiliyor.

Mitsubishi Heavy Industries split ve multi-split klima çeşitlerinde yer alan hareket sensörü özelliği hareket algıladığında tam randıman çalışırken uzaklaştığınızda güç tasarrufu moduna geçiş yapıyor. Bu sayede maksimum derecede enerji tasarrufu sağlarken size de sadece ortamın keyfini çıkartmak kalıyor. Ekonomik çalıştırma modu devredeyken konforlu bir soğutma ve ısıtma işlemi yapıyor; aynı zamanda da enerji tasarrufu sağlıyor. Odada hareket hacmi algılandığında orta düzeyde çalışma başlatılıyor. 24 saat aç/kapat özelliği ile günde iki kez çalışacak saat belirlenerek aktif olacak saatlerde çalışıp kendiliğinden kapanarak tasarruf düzeyini maksimuma çıkartıyor. Klimanızı açıp/kapatmanıza gerek kalmadan otomatik olarak ortam ısısını algılar ve stabil ısısını korumaya devam eder. Bu durumda akıllı bir klima bütün ihtiyacınızı karşılıyor. Enerji tasarrufu hem doğaya fayda sağlarken hem de maddi açıdan kullanıcılara yardımcı oluyor.

Diğer Haberler

Mitsubishi Heavy Split Klimalar ile Yaza Serin Bir Merhaba!

Mitsubishi Heavy Split Klimalar ile Yaza Serin Bir Merhaba!

Mitsubishi Heavy split klimalar üstün teknolojisi ve kullanıcı dostu özellikleriyle sıcak ve nemli havalarda en büyük…
Loft Prive Residence’ın Tercihi Form MHI Klima Sistemleri

Loft Prive Residence’ın Tercihi Form MHI Klima Sistemleri

Form MHI Klima Sistemleri, referanslarına Antalya Konyaaltı Loft Prive Residence’ı ekledi. Otelin iklimlendirmesinde Mitsubishi Heavy Multi…
MHI Split Klimalar ile bahar aylarında rahat bir nefes alın!

MHI Split Klimalar ile bahar aylarında rahat bir nefes alın!

MHI split klimalar, güçlü filtreleme özelliğiyle yaşam alanlarının hava kalitesini yükseltirken bütçe ve çevre dostu özelliğiyle…