• Eylül 19, 2023

Masdaf, Katıldığı Fuarlarla İhracattaki Gücünü Arttırıyor

Masdaf, Katıldığı Fuarlarla İhracattaki Gücünü Arttırıyor

Sürdürülebilir akışkan teknolojilerini dünyanın 106 ülkesine ihraç eden Masdaf, hedef pazarlarda katıldığı fuarlarla ihracattaki gücünü artırmaya devam ediyor. 

Masdaf, 6-8 Eylül’de Kazakistan’da düzenlenen Aquatherm Almaty Fuarı ile 13-16 Eylül tarihlerinde Endonezya’da gerçekleşen Water Indonesia’ya Fuarı’na katıldı. Her iki fuarda da ziyaretçilerden yoğun ilgi gören Masdaf, şimdi de 19-21 Ekim tarihlerinde Azerbaycan’da düzenlenecek Aquatherm Bakü Fuarı’na katılmaya hazırlanıyor.

 

Pompa sektöründe yarım asra yaklaşan tecrübesiyle geliştirdiği pompa teknolojilerini, dünyanın 106 ülkesine ulaştıran Masdaf, hedef pazarlarda katıldığı fuarlarla ihracattaki gücünü artırıyor.

Şirket, 6-8 Eylül’de Kazakistan’ın Almatı şehrinde düzenlenen 15. Uluslararası Evsel ve Endüstriyel Isıtma, Su Temini, Sıhhi Tesisat, Klima, Havalandırma Ekipmanları Fuarı Aquatherm Almaty’de; Enduro serisi dalgıç pompaları, INM Genio motor üstü frekans  invertörlü pompaları, YPSP serisi ayrılabilir gövdeli çift emişli santrifüj yangın pompaları, Modul A serisi ikiz pompaları, NMM serisi Uçtan Emişli Monoblok Santrifüj Pompaları ve Hexa serisi motor üzeri frekans invertörlü paslanmaz çelik hidroforları tanıttı.

Masdaf son olarak, 13-16 Eylül tarihlerinde ise Endonezya’nın en büyük enerji ve mühendislik fuarı olan Water Indonesia’ya katılarak, OMK serisi yüksek basınçlı kademeli santrifüj pompaları, Enduro serisi dalgıç pompaları, UKMS serisi kendinden emişli atık su pompalarını ve NM serisi uçtan emişli norm santrifüj pompaları ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Konuya ilişkin değerlendirme de bulunan Masdaf Yurt Dışı Satış Müdürü Osman Çetinkaya:

“Masdaf olarak, iç pazardaki iddiamızı yurt dışı pazarlarda da sürdürüyoruz. Ürünlerimiz 100’den fazla ülkede büyük ilgi görüyor. Markamızın hedef pazarlardaki bilinirliğine daha fazla katkı sağlamak için fuarları bir fırsat olarak görüyoruz. Son olarak Kazakistan’da katıldığımız Aquatherm Almaty ve Endonezya’da katıldığımız Water Indonesia fuarlarını, başarılı bir şekilde geçirmiş olmaktan dolayı mutluyuz. Önümüzdeki dönemde de pazar payımızı artırma hedeflerimiz doğrultusunda hedef pazarlardaki ihtisas fuarlarına katılmaya devam edeceğiz. 19-21 Ekim tarihlerinde Azerbaycan’da düzenlenecek Aquatherm Bakü Fuarı’da bu yıl katılım sağlayacağımız fuarlar arasında yer alıyor” dedi.

Diğer Haberler

Masdaf, Türkiye’de bir ilk olan “f-connect” ile Four Essentials’a damga vurdu!

Masdaf, Türkiye’de bir ilk olan “f-connect” ile Four Essentials’a damga vurdu!

Masdaf, Dekogroup ve Taytech proje ortaklığıyla düzenlenen Four Essentials Engineering Meeting etkinliğinde Türkiye’de bir ilk olan…
Masdaf, geleceğin mühendislerine ilham vermeye devam ediyor

Masdaf, geleceğin mühendislerine ilham vermeye devam ediyor

Pompa sektörünün öncü firması Masdaf, geleceğin mühendisleriyle buluşmaya devam ediyor. Masdaf son olarak, Mas Academy ve…
Masdaf Pazarlama Müdürü Nihan Göksal, Kazan Endüstrisindeki Kadınların Sesi Oldu

Masdaf Pazarlama Müdürü Nihan Göksal, Kazan Endüstrisindeki Kadınların Sesi Oldu

Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Derneği (KBSD), ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı kapsamında…