• Eylül 19, 2023

Warmhaus Web Sitesi Yenilendi

Warmhaus Web Sitesi Yenilendi

Fark yaratan inovatif ürünleri ve dijital çözümleri ile iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Warmhaus, kurumsal yapısını, ürün ve hizmetlerini dijital ortamda daha iyi tanıtmak için web sitesini yeniledi.

 

İklimlendirme sektöründe, yenilikçi ve teknolojik ürünleri ile fark yaratma misyonu ile çalışmalarını sürdüren Warmhaus, kurumsal faaliyetlerini, ürün ve hizmetlerini dijital ortamda en iyi şekilde tanıtabilmek amacıyla web sitesini güncel trendler doğrultusunda yeniledi.

Masa üstü bilgisayar ve tüm mobil araçlara uyumlu olarak tasarlanan web sitesi kullanıcı odaklı tasarımı ile daha kolay ve keyifli bir kullanım sağlıyor. Warmhaus’un tüm paydaşlarına daha efektif ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla yenilediği web sitesinde eski sitede olmayan yeni bölümler de eklendi.  Yeni eklenen kısımlardan bir tanesi olan “Benim Kombim Hangisi” sayfasında tüketiciler evlerinin özelliklerine dair bilgileri giriş yaparak yaşam alanlarına en uygun kombiyi bulabiliyor, öne çıkan ürünler arasında karşılaştırma yapabiliyor ve seçtiği ürünün teknik özelliklerini detaylı öğrenebiliyor. Tüketiciler web sitesi üzerinden Warmhaus’un geliştirdiği tüm mobil uygulamalara, yetkili satış ve servis noktalarının iletişim bilgilerine hızlıca erişebiliyor.

Paydaşları ile olan ilişkilerinde her zaman memnuniyet odaklı çalışan Warmhaus bu bakış açısıyla iş ortakları için oluşturduğu B2B Portal’a ve yetkili servisleri için yaptığı Servis Otomasyon Sistemine de web sitesi üzerinden kolayca erişilebiliyor.

Zengin içerikleri ile tüketiciler ve sektör için önemli fayda sağlayan Warmhaus Blog da yenilenen web sitesi ile birlikte yenilendi. Blog, tüketicilere günlük yaşantılarında panel radyatör, kombi, kazan ve şofben gibi ürünleri nasıl doğru kullanabilecekleri, ürünleri kullanırken verim ve tasarruf elde etmenin yolları konusunda içerikler sunuyor.

Diğer Haberler

Warmhaus Ürün Kılavuzlarını Dijitale Taşıdı

Warmhaus Ürün Kılavuzlarını Dijitale Taşıdı

“Bi’ Başka Gelecek Mümkün” mottosu ile sürdürülebilir bir gelecek sağlamak hedefiyle çalışan Warmhaus, bu ilke doğrultusunda…
Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından 16 Mayıs 2024 tarihinde Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi…
Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Warmhaus, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan iş ortakları ile buluşmalarına devam ediyor. “Sahada…