• Nisan 9, 2023

MİMSAN, 27-29 Nisan’da IFAT Fuarı’na Katılıyor

MİMSAN, 27-29 Nisan’da IFAT Fuarı’na Katılıyor

Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası Mimsan,  27-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarı IFAT Eurasia’ya katılıyor.

MİMSAN Grup, fuar ziyaretçileri ile; MİMSAN’ın biyokütleden enerji alanındaki faaliyetlerini, biyokütleden enerji santrallerinin Türkiye’nin enerji arzına sağladığı katkıyı ve çevre sorunlarının çözümündeki yerini paylaşacak.

Dünyanın önde gelen çevre teknolojileri fuarı IFAT Eurasia, 27-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta açılıyor. Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası MİMSAN’da IFAT Eurasia Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Kurulumunu gerçekleştirdiği biyokütleden enerji santralleri ile sektöre yön veren MİMSAN Grup, fuar ziyaretçileri ile; biyokütleden enerji alanındaki faaliyetlerini, biyokütle enerji santrallerinin enerji arzı açısından önemini ve çevre sorunlarının çözümündeki yerini paylaşacak.

Türkiye’de kurulumunu gerçekleştirdiği biyokütle enerji santrali projelerine; dizayndan imalata, saha montajından devreye almaya kadar tüm aşamalarında anahtar teslim çözümler sunan Mimsan Grup, hayata geçirdiğimiz projeler ile ülkemizdeki; zirai atıkların, orman atıklarının, arıtma çamurunun ve şehir çöplerinin bertaraf edilmesini sağlayarak, sıfır atık hamlesi ile enerjide bağımsızlık hamlesini destekliyor.

IFAT Fuarı’nda ziyaretçilerini,12. salonda bulunan 402 numaralı standında ağırlayacak.

Diğer Haberler

Mimsan, Isıtma Sektörünün İhracat Liderleri Arasında Yerini Aldı

Mimsan, Isıtma Sektörünün İhracat Liderleri Arasında Yerini Aldı

Mimsan, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen 2023 İhracatın Liderleri Ödül Töreni’nde en çok kazan…
Mimsan’ın MGS skoç tip sıcak su kazanı, bütçenizi ve çevreyi koruyor

Mimsan’ın MGS skoç tip sıcak su kazanı, bütçenizi ve çevreyi koruyor

Mimsan, merkezi ısıtma için geliştirdiği ‘MGS serisi üç geçişli sıvı ve gaz yakıtlı çelik sıcak su…
Mobil kazan dairesi: ‘Mimsan MKD serisi’

Mobil kazan dairesi: ‘Mimsan MKD serisi’

Müşteri memnuniyetini tüm süreçlerinin merkezine alan Mimsan, MKD serisi mobil sıcak su kazanları ile şantiyelerde ve…