• Nisan 27, 2023

Samsung’un rüzgarsız serinlik teknolojisine sahip WindFree™ klimaları siyah renkli şık tasarımıyla satışta

Samsung’un rüzgarsız serinlik teknolojisine sahip WindFree™ klimaları siyah renkli şık tasarımıyla satışta

Samsung’un evleri rüzgarsız serinlik teknolojisiyle buluşturan WindFree™ klimaları, şimdi siyah renkli alternatifi satışa sunuluyor. Rahatsız edici klima rüzgârını 23.000 mikro hava deliğinden yumuşak ve sessizce dağıtan WindFree™ teknolojisi sayesinde, klima bu modda çalışırken aynı zamanda yüzde 77’ye kadar daha az enerji tüketiyor.

İnovasyonu odağa alan teknolojileri her alanda geliştirmeye devam eden Samsung, rüzgarsız serinlik teknolojisine sahip WindFree™ klimalar ile sıcak havalarda serinlemenin en konforlu ve tasarruflu yolunu kullanıcılara sunuyor. Samsung’un WindFree™ teknolojili klimaları artık siyah renkli şık tasarımıyla da kullanıcıları bekliyor.

Doğrudan klima rüzgârına maruz kalmayı engelleyen Wi-Fi özellikli WindFree™ teknolojili klimalar, havayı 23.000 mikro hava deliğinden yumuşak ve sessizce dağıtarak ‘durgun hava’ ortamı ile konforlu serinlik sağlıyor. Odayı uçtan uca hızlıca serinleten WindFree™ teknolojisi ayrıca, Dijital Inverter Boost özelliği sayesinde yüzde 43 daha hızlı serinleme imkanı sunuyor. Gelişmiş tasarımında büyük fan, geniş hava girişi ve geniş kanatçıklara sahip olan WindFree™ klimalar, böylece havayı 15 m2’ye kadar daha uzak ve daha geniş bir alana dağıtabiliyor . Düşük hızlı WindFree™ Soğutma özelliği ise fısıltıdan da sessiz çalışırken, 16-38 DB ses aralığıyla normal soğutma modunda duyulandan çok daha az ses duyulmasını sağlıyor.

Yapay zeka sayesinde yüzde 77’ye kadar daha az elektrik kullanımı
Yapay Zeka teknolojilerine sahip soğutma özelliği, kullanım alışkanlıklarını analiz ederek çalışma ayarlarını optimize ediyor . Enerji verimliliği sağlayan WindFree™ soğutma teknolojileri, kullanıcıların tasarruf etmelerini sağlıyor. Klima, WindFree™ modunda çalışırken, dış ünite ‘Hızlı Soğutma’ moduna kıyasla yüzde 77’ye kadar daha az enerji kullanarak minimum güç tüketiyor. Böylece kullanıcıların elektrik faturası konusunda hiçbir endişe yaşamadan serinlemesine olanak sağlıyor.

Kullanıcılar, ‘Akıllı Ev’ uygulamasına sahip Wi-Fi kontrolü ile Samsung klimanın fonksiyonlarını uzaktan kontrol edebiliyor ve çalışma şeklini kendilerine göre programlayabiliyor. Ayrıca, klimanın nasıl çalıştığına dair kullanıcılara canlı bir şekilde geri bildirim sağlıyor ve kullanıcılar enerji kullanımını diledikleri şekilde takip edebiliyor.

‘İyi Uyku Modu’ ile sessiz, ferah ve ideal oda sıcaklığında uyku
‘İyi Uyku Modu’ rahatsız edici hava akışı olmadan, iyi bir gece uykusu için ideal oda sıcaklığını sağlıyor. ‘Serinletme Kontrolü’ özelliği ise, hızlı bir şekilde uykuya dalmaya, derin ve ferah bir uyku ile daha zinde uyanmaya yardımcı oluyor.

Samsung WindFree™ teknolojilerine sahip siyah renkli klima modelleri hakkında daha detayı bilgi almak içinhttps://shop.samsung.com/tr/windfree-tm-premium-black-duvar-tipi-split-klima-2/?integration_kapasite_kapasitesogutmabtusaat=8530%20Btu%2Fsa adresi ziyaret edilebiliyor.

Diğer Haberler

Samsung WindFreeTM 4 Yön Kaset Klima akıllı optimizasyonla %77’ye varan enerji tasarrufu sağlıyor

Samsung WindFreeTM 4 Yön Kaset Klima akıllı optimizasyonla %77’ye varan enerji tasarrufu sağlıyor

Soğuk rüzgâr hissi yaratmadan serinlik sunan WindFreeTM teknolojisiyle donatılan, büyük kanatlarıyla geniş soğutma menzili ve akıllı…
Samsung WindFree™ klimalarda  Yapay Zeka Enerji Modu ile enerji tasarrufu

Samsung WindFree™ klimalarda Yapay Zeka Enerji Modu ile enerji tasarrufu

Yapay zeka entegrasyonlu ekosistem ürünleriyle evde bağlantılı cihaz deneyimini bir adım ileriye taşıyan Samsung Electronics, SmartThings…
Çevre dostu ve tasarruflu Samsung WindFree™ klimalarla yazın en sıcak günlerine karşı rüzgarsız serinlik

Çevre dostu ve tasarruflu Samsung WindFree™ klimalarla yazın en sıcak günlerine karşı rüzgarsız serinlik

Samsung, sıcak yaz günlerinde klima konforunu yeni bir boyuta taşıyor ve rüzgârsız serinliğin keyfini yüzde 77’ye…