• Ağustos 3, 2023

Toshiba Multi Split Klimada Konfor ve Bütçe Dostu Yenilik

Toshiba Multi Split Klimada Konfor ve Bütçe Dostu Yenilik

Sağlıklı, güvenli, sürdürülebilir ve akıllı iklimlendirme çözümleri konusunda öncü marka Toshiba, Multi Split Klima ürününün gelişmiş inverter sistemi ile enerji verimliliği sağlayarak faturaları düşük tutuyor. Azaltılmış gürültü düzeyiyle de sessizlik konforu sunuyor.

 

Toshiba, inverter multi split klima sistemini, yük verimliliği ve gürültü azaltma gibi iyileştirmelerle yeniledi. Basit, etkili ve tasarruflu bir konfor sunan yeni sistem, tüketicilere pek çok kolaylık sunuyor.

 

Her konuta uygun, her odada ayrı sıcaklık

Toshiba’nın, gelişmiş inverter multi split klima sistemi yüzde 21 daha az yer kaplıyor. Her türlü hava koşuluna uyumlu dış ünitesiyle de sınırlı alanı olan tüketicilere daha rahat kullanım imkânı sağlıyor. Kullanıldığı her odada farklı sıcaklık ayarının yapılmasını mümkün kılan inverter multi split klima sistemi, aynı zamanda azaltılmış gürültü düzeyi iyileştirme özelliği ile de daha sessiz bir ortam sağlayarak tüm kullanıcılar için konforu üst seviyeye çıkarıyor.

Yenilenen ve geliştirilen Toshiba inverter multi klima sistemi, enerji verimliliği sayesinde sağladığı tasarrufla da tüketicinin yanında olmaya devam ediyor. Kısmi yük soğutma verimliliğinde elde ettiği yüzde 30 artış ile elektrik faturalarında daha fazla tasarruf sağlıyor.

Sezgisel Toshiba Home AC Control uygulamasında bulunan Wi-Fi kontrolü, Google Home Assistant veya Amazon Alexa gibi yeniliklerle de kolay kullanım sağlıyor. Aynı zamanda Wi-Fi özelliğine eklenen yeni enerji izleme teknolojisiyle de odanın enerji harcamaları görülebiliyor. Ayrıca, kablosuz adaptörü sayesinde (Over-the-Air) servise gerek kalmadan yapılan güncellemelerle hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlanıyor.

Diğer Haberler

Alarko Carrier, yenilikçi güneş enerjisi çözümleri sunuyor

Alarko Carrier, yenilikçi güneş enerjisi çözümleri sunuyor

Alarko Carrier, çevre dostu ve sürdürülebilir enerji çözümlerinde liderliğini sürdürmeye devam ediyor.    İklimlendirme sektöründe köklü…
Alarko Carrier “E-Ticaret Bayiden Sevk” Projesini Hayata Geçirdi

Alarko Carrier “E-Ticaret Bayiden Sevk” Projesini Hayata Geçirdi

İklimlendirme sistemlerinin öncü markası Alarko Carrier, online siparişlerin, sipariş adresine en yakın bayilere yönlendirileceği ve teslimatların…
Doğru Klima Bakımının Püf Noktaları Neler?

Doğru Klima Bakımının Püf Noktaları Neler?

Klima kullanımının arttığı bahar ve yaz aylarında, klima bakımının düzenli ve doğru yapılmasının hem ay sonundaki…