• Mayıs 13, 2024

Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Warmhaus, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan iş ortakları ile buluşmalarına devam ediyor. “Sahada Enerji Var” sloganı ile düzenlenen toplantıların ikincisi Nisan ayında Çorlu’da gerçekleşti.

 

 

İklimlendirme sektöründe yenilikçi ürünleri ile fark yaratan Warmhaus, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan iş ortakları ile iletişimi güçlendirmek ve ortak kazanımlar sağlamak amacıyla düzenli olarak bir araya geliyor. “Sahada Enerji Var” sloganı ile düzenlenen toplantıların ikincisi Nisan ayında Çorlu’da gerçekleştirildi. Tekirdağ ve çevre illerdeki iş ortaklarının katılım gösterdiği toplantıya, Warmhaus Yurtiçi Satış Müdürü, Bölge Satış Yöneticileri, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü ile Pazarlama Müdürü katıldı.

 

Toplantıda; Warmhaus’un bölgede yürüttüğü çalışmalar, tüketici beklentileri ve güncel sektör trendleri doğrultusunda ürünlerde yapılacak geliştirmeler ve 2023 yılının genel değerlendirmesi görüşüldü. Yurt İçi Satış Müdürü Meriç Yaşar toplantıda yaptığı sunumda, Warmhaus’un 2024 yılında hedeflediği satış adetleri, planladığı pazarlama kampanyaları ile müşteri memnuniyeti yönünde yürütecekleri çalışmalar hakkında bilgi aktardı.

Diğer Haberler

Warmhaus Ürün Kılavuzlarını Dijitale Taşıdı

Warmhaus Ürün Kılavuzlarını Dijitale Taşıdı

“Bi’ Başka Gelecek Mümkün” mottosu ile sürdürülebilir bir gelecek sağlamak hedefiyle çalışan Warmhaus, bu ilke doğrultusunda…
Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından 16 Mayıs 2024 tarihinde Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi…
Warmhaus Milano MCE Fuarı’na katıldı

Warmhaus Milano MCE Fuarı’na katıldı

Warmhaus, 12-15 Mart tarihleri arasında İtalya’da gerçekleşen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma…