• Aralık 25, 2023

Warmhaus’tan Müşterilerine 360 Derece Hizmet: Warmhaus 360

Warmhaus’tan Müşterilerine 360 Derece Hizmet: Warmhaus 360

Warmhaus kusursuz müşteri deneyimini sağlamak amacıyla sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.  Warmhaus’un müşterileri için özel geliştirdiği Warmhaus 360 mobil uygulaması müşteriye sağlanan tüm hizmetleri entegre olarak sunuyor.

 

Yüzde yüz yerli sermaye ile panel radyatör, kombi, şofben ve duvar tipi yoğuşmalı kazan üreten Warmhaus kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla düzenli olarak ürünlerini ve dijital hizmetlerini geliştiriyor. Bu kapsamda Warmhaus müşterileri için özel geliştirdiği Warmhaus 360 mobil uygulamasını canlıya aldı. Warmhaus 360 uygulaması ile müşteriler için sunulan hizmetler entegre edilerek optimum müşteri memnuniyeti amaçlanıyor.

 

360 Derece Konfor

Çağdaş yaşam alanlarına uygun, kaliteli, tasarruflu ve güvenilir ürünlerin yanı sıra bu ürünlerin en verimli şekilde kullanılması için dijital uygulamalar da geliştirerek kullanıcıların hayatlarına konfor katmaya çalıştıklarını belirten Warmhaus Pazarlama Müdürü Derya Karakoç Ok, bu ilke doğrultusunda canlıya aldıkları Warmhaus 360 hakkında şunları söyledi: “Warmhaus 360 uygulaması ile tüketicilerimize bizden aldıkları tüm hizmetlerde 360 derece konfor yaratmayı amaçlıyoruz. Android ve İOS cihazlar için geliştirilen bu mobil uygulama ile tek tuşla çağrı merkezimizi aramadan servis hizmetlerimizden yararlanmak mümkün olacak. Kullanıcılarımız uygulama üzerinden servis talebinde bulunabilecek, ürünleri ve kılavuzlarını inceleyebilecek, daha fazla nasıl tasarruf edebileceklerini öğrenebilecek, ek garanti satın alabilecek ve Warmhaus hakkında tüm yeni haberlere, blog yazılarımıza ve düzenlenen kampanyaların bilgisine ulaşabilecek. Bunların yanı sıra bizimle yazılı iletişim kurabilecekleri Bize Yazın alanından bilgi talep edebilecek, öneri ile geri bildirimde bulunabilecekler”.

Diğer Haberler

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından 16 Mayıs 2024 tarihinde Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi…
Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Warmhaus, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan iş ortakları ile buluşmalarına devam ediyor. “Sahada…
Warmhaus Milano MCE Fuarı’na katıldı

Warmhaus Milano MCE Fuarı’na katıldı

Warmhaus, 12-15 Mart tarihleri arasında İtalya’da gerçekleşen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma…