• Aralık 25, 2023

Siemens NAR Müşteri Etkinlikleri Cumhuriyetin 100. Yılında Ankara’da!

Siemens NAR Müşteri Etkinlikleri Cumhuriyetin 100. Yılında Ankara’da!

Daha iyi bir gelecek için birlikteliğin gücüne inanarak tüm iş ortaklarını amaç ve hedefleri doğrultusunda gelişim, değişim ve dönüşüm yolculuklarında desteklemeye özen gösteren Siemens Türkiye, Cumhuriyetin 100. yılında NAR Müşteri Etkinliği’ni Ankara’da gerçekleştirdi.

 

Geleceğe bugünden hazır olabilmek ve sürdürülebilir yarınlar için iş ortaklarıyla bir araya gelmeye özen gösteren Siemens Türkiye, Cumhuriyetin 100. yılında NAR Müşteri Etkinliği’ni Ankara’da gerçekleştirdi.

 

Değişimin gücüne inanan, beraber üretmenin faydalarını hem iş ortakları hem de sektör için önceliklendiren Siemens Türkiye, kuruluşunun 167. yılına özel 167 ziyaret ve etkinlik gerçekleştirerek büyük bir başarıya da imza attı.

 

Siemens Türkiye’nin satış, pazarlama, mühendislik, operasyon ve proje yönetimi ekiplerinden oluşan 50’i aşkın Siemens çalışanının katıldığı ve 3 gün süren etkinlik, Cumhuriyetin 100. yılında iş ortakları ile bir araya gelinmesi açısından da oldukça özel bir yere sahip.

 

Siemens Türkiye, gelecek için bugünü dönüştürmeye olan inancı ve kararlılığını iş ortakları ile bir araya gelerek taçlandırmaya, sürdürülebilirlik yolunda hızlı adımlarla ilerleyerek öncü olmaya devam edecek.

Diğer Haberler

Siemens Türkiye’nin Enerji Çözümleri, Uşak OSB’de Yıllık 2 Milyon TL Tasarruf Sağlıyor

Siemens Türkiye’nin Enerji Çözümleri, Uşak OSB’de Yıllık 2 Milyon TL Tasarruf Sağlıyor

Gelecek için bugünü dönüştüren Siemens Türkiye, organize sanayi bölgelerindeki iş birliklerine kararlılıkla devam ediyor. Siemens Türkiye’nin…
Siemens, Hannover Messe’de Yeni Teknolojilerini Tanıtacak

Siemens, Hannover Messe’de Yeni Teknolojilerini Tanıtacak

Siemens, dünyanın en prestijli endüstri fuarı olan Hannover Messe’de sürdürülebilirlik, dijital dönüşüm, yapay zeka ve otomasyon…
Siemens Türkiye’nin Enerji Verimliliği Projesi,  Şevkat Emprime Boya’nın Karbon Salımını  Yıllık 1050 Ton Azalttı

Siemens Türkiye’nin Enerji Verimliliği Projesi, Şevkat Emprime Boya’nın Karbon Salımını Yıllık 1050 Ton Azalttı

Siemens Türkiye, sürdürülebilirliği şirket kültürünü tüm süreçlerinde merkeze alarak, “gelecek için bugünü dönüştürmeye” devam ediyor. Şirketlere…