• Aralık 25, 2023

COPA, Yeni Ürünü Doğa Dostu Isı Pompası ile ‘Her Mevsim Yanınızda’

COPA, Yeni Ürünü Doğa Dostu Isı Pompası ile ‘Her Mevsim Yanınızda’

Sağlam ve kaliteli duruşunun altını Takın Unutun mottosuyla çizen COPA, doğa dostu yepyeni ürünü Isı Pompası’nın tanıtımını dikkat çekici bir jingle çalışmasıyla yaptı. Kombiden klimaya birçok ürün ile her mevsim yanımızda olduğunun altını çizen COPA, şimdi de Isı Pompası ürünüyle hem bizim hem doğanın yanında olmaya devam ediyor.

 

COPA, ürün gamını artırarak, müşterilerinin her mevsim yanında olduklarını vurgulayan bir jingle’a imza attı. “Her Mevsim Yanında COPA” sloganıyla hazırlanan jingle, hem günümüzün en önemli konularından biri olan enerji tasarrufunu hem de müşterisine sağladığı güveni odağına alıyor.

 

COPA’nın jingle ile birlikte ısı pompası ürünü için hazırladığı yeni reklam kampanyası outdoor, dijital ve radyo olmak üzere 3 mecrada yer almaya başladı. Lokal İstanbul tarafından hazırlanan reklam filminde, ısı pompasının kullanıcıların her mevsim yanlarında olduğunun vurgusu yapılıyor. Reklam filminde, ısı pompasıyla birlikte birdenbire değişen mevsim değişiklikleri görüntüleriyle COPA, konforu ve enerji verimliliğini “Her Mevsim Yanında” jingle’ı ile müşterilerine duyuruyor.

 

Müziğin gücünü kullanarak markanın yenilikçi ve müşteri odaklı ruhunu, müşterilerine aktaran COPA, yeni jingle’ı ile mesajını güçlü ve akılda kalıcı bir şekilde iletirken yepyeni ürünü ısı pompasının avantajlarını da geniş bir kitleye ulaştırmayı hedefliyor.

 

Jingle’ın her notasında ve her sözünde, COPA’nın müşterilerine sunduğu rahatlık, güven ve ekonomik faydayı hissetmek mümkün. “Takıp Unut, Sıkıntı Yok, Takıp Unut, Şikayet Yok” sözleri, COPA’nın yeni ısı pompasının günlük yaşamdaki pratikliğini ve sorunsuz kullanımını vurgularken, “On Numara Tasarrufta, Kabarmıyor Hiç Fatura” sözleriyle, ürünün enerji tasarrufu sağladığına dikkat çekiliyor.

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=lU7h98XYPkU

Diğer Haberler

COPA, Yeni Ürünleriyle  MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

COPA, Yeni Ürünleriyle MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

Her geçen gün ürün gamını genişleten COPA Isı Sistemleri; yepyeni ürünlerini sergilemek üzere 12 – 15…
COPA Yeni Ürünleri ile ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer aldı

COPA Yeni Ürünleri ile ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer aldı

COPA Isı Sistemleri, 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer…
COPA; ISK-SODEX İSTANBUL Fuar’nda, enerji verimli, çevre dostu ve yenilikçi ürünlerini sergileyecek

COPA; ISK-SODEX İSTANBUL Fuar’nda, enerji verimli, çevre dostu ve yenilikçi ürünlerini sergileyecek

COPA Isı Sistemleri, sürdürülebilir ve yüksek performanslı iklimlendirme çözümleriyle sektörde adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor.…