• Mayıs 2, 2024

3. EGE İç Tesisat Buluşması 14 Mayıs 2024 tarihinde Tepekule Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek

3. EGE İç Tesisat Buluşması 14 Mayıs 2024 tarihinde Tepekule Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek

İlki 2019 yılında gerçekleşen ve sektörün en önemli etkinliği olan 3. EGE İç Tesisat Buluşması 14 Mayıs 2024 tarihinde Tepekule Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

Odaklı Grup tarafından düzenlenen ve iç tesisat sektörünün en büyük etkinliği olma özelliği ile dikkat çeken İç Tesisat Buluşmaları, 2017 yılından itibaren 7 bölgede sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiriyor. İzmir Ticaret Odası, İzmirgaz, Enerya, GAZBİR-GAZMER yöneticileri, DOSİDER yöneticileri ve üyeleri, doğalgaz dağıtım şirketlerinin temsilcileri, tesisat firmaları ve sektör temsilcilerinin katılım göstereceği 3. EGE İç Tesisat Buluşması doğal gaz sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek.

 

Bu kapsamda “Temiz Enerji” ana temasıyla düzenlenecek olan 3. EGE İç Tesisat Buluşması’nda uzman konuşmacılar sertifikalı firmaların dönüşümü, doğalgaz sektöründe dijitalleşme, doğalgaz dağıtım şirketlerinin faaliyetleri, sertifikalı firmaların çalışmaları hakkında değerlendirmelerini ve görüşlerini katılımcılar ile paylaşacak. Ayrıca sektörün önce gelen üretici firmaları yeni ürün ve hizmetlerini tüm sektör ile paylaşacak.

 

Etkinlik hakkında detaylı bilgiye http://egetesisatbulusmasi.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Haberler