• Şubat 17, 2024

İSKİD, 16. Genel Kurulunda Yeni Dönem Yönetimini Belirledi

İSKİD, 16. Genel Kurulunda Yeni Dönem Yönetimini Belirledi

İSKİD’in 2024-2027 Dönemi Yönetim Kurulu, Tunç KORUN başkanlığında göreve başladı.

İSKİD’in Olağan Genel Kurulu, İSKİD üyelerinin yüksek katılımı ile 16 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirildi. Divan Başkanı ve üyelerinin seçimi ile başlayan Genel Kurul toplantısı 2021-2024 Yönetim Kurulu Başkanı Ayk Serdar DİDONYAN, dönemi içinde yapılan yönetim kurulu çalışmaları ve komisyon faaliyetlerini Genel Kurul ile paylaştı. Komisyon Başkanlarının geçmiş dönem çalışmalarının sunulmasının ardından yeni yönetim kurulu için seçime geçildi. Genel Kurul kapsamında yapılan seçimlerde üyeler oylarıyla İSKİD’in 16. Dönem Yönetim, Denetim ve Onur Kurullarını belirledi. Yeni seçilen Yönetim Kurulu, seçimin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Yapılan toplantıda Yönetim Kurulu içinde görev dağılımı ve gelecek toplantı tarihi belirlendi. Buna göre Yönetim Kurulu Başkanlığına Tunç KORUN, Başkan Yardımcılıklarına Ayk Serdar Didonyan ve Süleyman KAVAS, Genel Sekreterliğe Turgay YAY, Sayman olarak Ümit GÜNGÖR oy birliği ile seçildi.

Başkanlık seçimi sonrasında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Tunç KORUN özetle şunları söyledi, “İSKİD’in bugüne kadar sürdürdüğü başarılı çalışmalarını daha da ileriye götürmek, yurt içi ve yurt dışı dernekler ile olan ortak çalışmaları daha üst boyutlara taşımak ve klima sektöründen daha fazla firmanın katılımını sağlamak başlıca hedeflerimiz.”

 

16. Dönem (2024-2027) İSKİD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

TUNÇ KORUN FORM ENDÜSTRİ BAŞKAN
AYK SERDAR DİDONYAN REFKAR BAŞKAN YARDIMCISI
SÜLEYMAN KAVAS ÜNTES BAŞKAN YARDIMCISI
TURGAY YAY DAIKIN GENEL SEKRETER
ÜMİT GÜNGÖR FRİTERM SAYMAN
ERKAN TUNCAY ALARKO ÜYE
ECE ULUĞTEKİN ARÇELİK ÜYE
FARUK KÖMÜRCÜ ERBAY ÜYE
BİLAL BAHÇIVAN BAHÇIVAN ÜYE

 

Denetim Kuruluna Ozan ATASOY, Selçuk SAVAŞ ve Bahadırhan TARİ seçilirken, Onur Kurulu Naci ŞAHİN, Cem SAVCI, Ahmet H. GÖKŞİN, Mehmet H. ŞANAL ve S. Zeki POYRAZ isimleriyle oluştu.

İSKİD Olağan Genel Kurulu sonrasında düzenlenen müzikli gala yemeğinde Dr Kadir İSA’ya sektöre katkılarından dolayı Onursal üyelik plaketi takdim edildi.

Diğer Haberler

İklimlendirme Sektörü ve Üniversite Sanayi İş Birliği Çalıştayı tamamlandı

İklimlendirme Sektörü ve Üniversite Sanayi İş Birliği Çalıştayı tamamlandı

İSKİD üniversite ve sanayi iş birliği faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor.     İSKİD Üniversite Sanayi…
İSKİD, “DIN 1946-4: 2018-09 Standartına Göre Hijyen Kriterleri ve Çevrimsel Isı Geri Kazanım Sistemleri” konulu webinar organize ediyor

İSKİD, “DIN 1946-4: 2018-09 Standartına Göre Hijyen Kriterleri ve Çevrimsel Isı Geri Kazanım Sistemleri” konulu webinar…

İSKİD, 21 Aralık Perşembe saat 10:00-12:00 saatleri arasında, “Klima Santrallerinde DIN 1946-4: 2018-09 Standartına Göre Hijyen…
İSKİD, “Klima Santrali Seçim Kriterleri” kitapçığı dijital olarak yayınlandı

İSKİD, “Klima Santrali Seçim Kriterleri” kitapçığı dijital olarak yayınlandı

İSKİD Eurovent Ayna Komisyonu AHU Çalışma Grubu tarafından klima santrali seçim sürecini anlaşılır ve bilinçli hale…