• Aralık 20, 2022

KOMBİ KLİMA SHOP ALİBEYKÖY ŞUBE AÇILIŞINI YAPTI

KOMBİ KLİMA SHOP ALİBEYKÖY ŞUBE AÇILIŞINI YAPTI

Kombi Klima Shop İstanbul’daki yeni şubesini, Alibeyköy’de 8 Aralık tarihinde sektörden 400 temsilcinin katılımıyla gerçekleştirdi.

 Bugüne kadar Ataşehir’deki Genel Müdürlüğü ve Ümraniye Şubesi ile 81 ilde 4.000’in üzerinde firmaya hizmet veren Kombi Klima Shop, yeni lokasyonu Alibeyköy Şube ile de sektörüne değer katmaya devam edecek.

Açılışta sektördeki değerli markaların yöneticilerinden, iş ortaklarına, sektörel dergilerden, derneklere, birçok katılımcı yer aldı.

Kurdele Kesim Töreni, Kombi Klima Shop Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Kaya’nın hoş geldiniz ve açılış konuşması ile başladı. Dijitalleşmenin ve hızlı teslimatının önemini vurgulayan Sayın Kaya, sözü sektörün değerli yöneticilerine bıraktı.

Sırası ile Timder Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yıldırım, Sanica Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Fatinoğlu, ECA Emas Makine Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu, Bosch Genel Müdürü Kıvanç Arman, Termoteknik Genel Müdürü Emin Kasan, Vaillant Group Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, TEKA Genel Müdürü Barış Orbay açılışa konuşmalarıyla destek vererek Kombi Klima Shop’a yeni ofislerinin hayırlı olmasını dilediler ve sektöre olan katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Açılış duasından sonra değerli konuşmacıların eşliğinde kurdele merasimi gerçekleşti. Daha sonra misafirler, canlı trio müziği eşliğinde öğlen yemeğinde sohbet etme fırsatı buldular.

Kombi Klima Shop 3.200 m2 depo alanına sahip Alibeyköy Şubesi ile Avrupa yakasındaki müşterilerine çok daha yakın olmayı hedeflemektedir. İstanbul içinde 6 sevkiyat aracı ile firmalarına yarım günde teslimat yapmaktadır. Diğer yerlerde iline ve ilçesine göre 1-5 günde teslimat gerçekleştiriyor. Hem de ücretsiz teslimat yapmaktadır. Hasarsız ve hızlı sevk etmek için il ve ilçe bazında farklı lojistik şirketleri ile çalışmaktadır. Türkiye genelinde büyüyen saha satış ekibi ile de her firmaya dokunarak en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Diğer Haberler

Kombi Klima Shop & Bosch Geleneksel Kıbrıs Bayi Toplantısı Gerçekleşti

Kombi Klima Shop & Bosch Geleneksel Kıbrıs Bayi Toplantısı Gerçekleşti

Geleneksel Kıbrıs Bayi toplantısı, Acapulco Resort Convention Otel’de 300 kişinin katılımı ile gerçekleşti.   01 –…
Kombi Klima Shop, Elazığ Şube Açılışını Yaptı

Kombi Klima Shop, Elazığ Şube Açılışını Yaptı

Kombi Klima Shop, İstanbul dışındaki ilk şubesini Elazığ’da açtı. 12 Ocak’ta ki açılış töreni, 320 kişinin…
Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. nin “lisanslı laboratuvarları”nda İmbat Hassas Klimaları kullanıldı

Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. nin “lisanslı laboratuvarları”nda İmbat Hassas Klimaları kullanıldı

Aydın Ticaret Borsası, Söke Ticaret Borsası ve İzmir Ticaret Borsası ortaklığında, “Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma…